O Nas

PRACOWNIA

Nasza pracownia powstała by spełniać marzenia klientów. Pragniemy realizować Państwa wizje.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ze szczerym entuzjazmem i ogromną precyzją.
Z przyjemnością urzeczywistniamy wyobrażenia, prezentujemy nowe możliwości, udzielamy profesjonalnych rad, tworzymy dla Państwa efektowne aranżacje okienne.

WARTOŚCI

Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów oraz świadczonych usług – od chwili wykonania pomiarów, przez przygotowywanie projektu, po montaż. Wiemy jak istotną rolę odgrywają tkaniny we wnętrzach. Jesteśmy świadomi ich wpływu na estetykę pomieszczeń i panującą atmosferę. Poprzez wyjątkowe materiały - o różnorodnych fakturach, kolorach i odcieniach, oraz umiejętne ich komponowanie, budujemy niepowtarzalny charakter miejsc. Pragniemy, aby w naszych aranżacjach współistniały: piękno, komfort i ponadczasowość.

INSPIRACJE

Obserwujemy wnikliwie potrzeby naszych klientów. To one motywują nas do poszukiwania nowych kierunków rozwoju. Docieramy do unikalnych materiałów, sprawdzamy nowatorskie możliwości aranżacyjne, wzbogacamy swoją ofertę o pionierskie rozwiązania, które sprostają najbardziej wybrednym gustom. Sukces naszych realizacji jest wynikiem nie tylko codziennej pracy, lecz także analizy rynku i tworzenia w oparciu o najnowsze/uniwersalne trendy. Urzeczywistnianie Państwa wyobrażeń pobudza naszą kreatywność, odbywane podróże dostarczają cennych inspiracji, a szkolenia, w których bierzemy udział, wyposażają w potrzebne zdolności techniczne. Wszystko dla produktu finalnego - niezwykłej aranżacji okiennej, która wywoła błysk w oku klienta.

KLIENCI

Swoją pracę określamy mianem twórczego procesu. Łączymy w nim pasję z dobrą energią, zaangażowanie z wyczuciem estetycznym, unikalność pomysłów z precyzją wykonania. Nasz proces wieńczy wyjątkowa tkanina, skomponowana w wyjątkowy sposób. Współpracujemy z sektorem HoReCa (hotelami, restauracjami, kawiarniami), inwestorami prywatnymi oraz biurami projektowymi.

Jeżeli pragniecie Państwo uzupełnić wystrój wnętrza o niepowtarzalną dekorację okna, taką, która dostarczy przyjemnych wrażeń oraz zbuduje odpowiedni klimat, służymy pomocą. Chętnie spełnimy Państwa oczekiwania i urzeczywistnimy wizje. My także uwielbiamy nienaganną estetykę!